Her ser du den samlede personaleoversigt over de ansatte i Familie- og Ungekontakten. Vores hovednummer er 89 70 52 75.
Skal du have fat i Børn- og Familieafdelingen, er hovednummeret 89 70 17 10.


L E D E L S E N :

Leder
Dorthe Mønsted


Tlf.: 30 31 61 41 
Mail: Dorthe.Monsted@silkeborg.dk

 

Teamleder team 1 + team 3
Gitte Stenholt Knudsen

 
Tlf.: 51 72 30 07
Mail: GSK@silkeborg.dk

 

Teamleder team 2 + team 4
Jette Godsk

Billede af Jette Godsk
Tlf.: 51 79 61 53
Mail: Jette.Godsk@silkeborg.dk

 

Teamleder team 5 + team 6
Søren Stenvang 



Tlf.: 29 40 22 18
Mail: Soren.Stenvang@silkeborg.dk



A D M I N I S T R A T I O N E N :

 

Husalf
Anja Frisbæk Kristensen

Billede mangler
Tlf.: 23 83 39 87
Mail: AnjaFrisbaek.Kristensen@silkeborg.dk

 

Adm. medarbejder
Helle Dam


Tlf.: 20 35 37 14 
Mail: HelleEjstrup.Dam@silkeborg.dk

 

IT / adm. medarbejder
Rasmus Haugaard - Juncher


Tlf.: 21 52 32 38 
Mail: RHJ@silkeborg.dk

 

 

F A M I L I E -   O G   U N G E K O N S U L E N T E R :


Familie- og Ungekonsulent, team 2
Anette Bjørn Tholstrup


Tlf.: 21 83 35 21
Mail: ABT@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Anette Søe Nedergaard


Tlf.: 29 24 07 27 
Mail: AnetteSoe.Nedergaard@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Anna Karina Veng


Tlf.: 29 12 66 96
Mail: AKV@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Anna Slot Løvstrup

Bo
Tlf.: 23 99 46 38 
Mail: ASL@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Anne Møller Madsen


Tlf.: 24 91 72 37 
Mail: AMMA@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent
Annette Vestergaard Skov 
Billede mangler
Tlf.: 21 69 74 75
Mail: AnnetteVestergaard.Skov@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Bente Lapirtis


Tlf.: 24 91 63 96
Mail: BLJe@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Bente Stenholdt Sørensen

RHJ_dr23137_Bente Stenholdt Sørensen
Tlf.: 30 68 29 32
Mail: BeSS@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Birgitte Fisker


Tlf.: 24 20 77 43 
Mail: BHF@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Bo Lyngsø


Tlf.: 40 40 58 92
Mail: Bo.Lyngsoe@silkeborg.dk

 

Sektionspsykolog, team 2
Carina Barslev

Billede mangler
Tlf.: 21 79 93 89
Mail: Carina.Barslev@silkeborg.dk 

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Charlotte Grønne Sørensen


Tlf.: 23 11 76 04
Mail: CGS@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Christian Grønbo


Tlf.: 24 90 62 55
Mail: CRG@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Christian Salvesen Gyldenløve


Tlf.: 23 99 46 44 
Mail: CHSG@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent
Dalila Bassim

Billede mangler
Tlf.: 40 42 83 08
Mail: Dalila.Bassim@silkeborg.dk 

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Diana Berg Christiansen


Tlf.: 20 23 27 89 
Mail: DBC@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Elvira Hansen


Tlf.: 20 32 52 10 
Mail: Elvira.Hansen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Erroll Hedevang Marshall


Tlf.: 23 44 27 76 
Mail: EHM@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Estrid Bek


Tlf.: 29 13 97 09 
Mail: Estrid.Bek@silkeborg.dk

 

​Familie- og Ungekonsulent, team 1
Gitte S. H.  Frederiksen


Tlf.: 30 68 29 89
Mail: GSHF@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Hanne Nellemann Jørgensen


Tlf.: 30 68 29 14 
Mail: Hanne.Jorgensen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Heidi Johnsen


Tlf.: 24 95 98 50 
Mail: Heidi.Johnsen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Heine Juhl Hansen


Tlf.: 92 43 64 98 
Mail: HJH@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Helle Bergman


Tlf.: 20 23 51 42 
Mail: Helle.Bergman@silkeborg.dk

 

Praktisk pædagogisk medarbejder, team 1
Helle Damsgaard Boye

 
Tlf.: 21 73 16 98 
Mail: HDBO@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Henrik Gaarn Bilgrau

 
Tlf.: 40 34 80 71
Mail: HGB@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Inge Dahl

 
Tlf.: 30 68 29 54
Mail: Inge.Dahl@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Irene Nielsen

 
Tlf.: 23 99 46 33 
Mail: Irene.Nielsen2@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Janni Nimand Jepsen

 
Tlf.: 92 43 64 63
Mail: JanniNimand.Jepsen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Jeanette Søgaard Nielsen

 
Tlf.: 51 59 86 17
Mail: JSN@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Jonna Fomsgaard Christensen

 
Tlf.: 23 99 46 40
Mail: JFC@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Jonna Margot Gydesen

 
Tlf.: 21 53 58 76
Mail: JMG@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent
Jørgen Schou

Billede mangler
Tlf.: 20 47 27 95

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Kenneth Juhl Kristensen


Tlf.: 21 62 36 32
Mail: KeJuKri@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Kirsten-Marie Jacobsen


Tlf.: 29 40 21 13
Mail: KMJ@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Knud Friis


Tlf.: 20 12 46 70 
Mail: Knud.Friis@silkeborg.dk

 

Pædagogstuderende, Team 5
Line Dahlgren Bøhl


Tlf.: 29 46 96 26
Mail: Line.Dahlgren.Bohl@silkeborg.dk 

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Line Friis Beck


Tlf.: 20 33 51 47
Mail: LFB@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Line Michelle Andreasen

RHJ_dr20472_Line Michelle Andreasen
 

 

Sektionspsykolog, Team 1
Lisbet Christensen


Tlf.: 21 35 96 02
Mail: Lisbet.Christensen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Lotte (Charlotte) Stig Nørgård

  
Tlf.: 29 64 15 51
Mail: Lotte.Stig@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Louise Hornbek Laczko


Tlf.: 21 57 92 77
Mail: LHLA@silkeborg.dk

 

Sektionspsykolog, Team 2
Maiken Damborg Jørgensen


Tlf.: 20 32 64 78
Mail: Maiken.Jorgensen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Maja Hell Granholm


Tlf.: 21 59 28 40
Mail: MHG@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Malene Gerd Petersen


Tlf.: 61 14 50 63 
Mail: MGP@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Marianne Guldberg Jensen


Tlf.: 21 53 55 26
Mail: Marianne.Jensen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Marianne Lund Claydon - Smith


Tlf.: 21 53 60 94
Mail: MLC@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Marion Evy Dyhrberg Kaspersen

Billede mangler
Tlf.: 21 83 06 13
Mail: MaroinEvyDyhrberg.Kaspersen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Mark Nymann Glyholt


Tlf.: 23 28 16 09
Mail: MNG@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Marlene Andrea Thestrup


Tlf.: 21 53 56 62 
Mail: MAT@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Mette Bendix Pape


Tlf.: 24 91 72 40
Mail: MBP@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Mette Toft


Tlf.: 23 99 46 39
Mail: Mette.Toft@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Mikkel Laust Birk


Tlf.: 91 16 83 69
Mail: MikkelLaust.Birk@silkeborg.dk

 

Sektionspsykolog, Team 6
Niels Morre


Tlf.: 21 35 95 92
Mail: Niels.Morre@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Nikolaj Huus Kamstrup

Billede mangler
Tlf.: 21 82 48 29
Mail: NikolajHuus.Kamstrup@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Pernille Maarbjerg

RHJ_dr24253_Pernille Maarbjerg
Tlf.: 21 84 47 43
Mail: Pernille.Maarbjerg@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Pia Friis


Tlf.: 23 25 14 60 
Mail: Pia.Friis@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Pia Lisette Bashari


Tlf.: 30 68 29 87
Mail: PLBA@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Pia Madsen


Tlf.: 30 68 29 86 
Mail: Pia.Madsen@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Rikke Baes


Tlf.: 51 29 20 08 
Mail: Rikke.Baes@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Robert Kelemen

RHJ Robert Kelemen
Tlf.: 21 29 69 58
Mail: RK@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent
Susanne Møller

Billede mangler
Tlf.: 22 39 66 66

 

Familie- og Ungekonsulent
Tom Borgar Knutsen

Billede mangler
Tlf.: 22 59 04 11

 

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Tove Nørgaard

Billede mangler
Tlf.: 20 90 13 48
Mail: Tove.Norgaard@silkeborg.dk

 

Familie- og Ungekonsulent
Uffe Svenstrup 

Billede mangler
Tlf.: 30 50 75 22
Mail: Uffe.Svenstrup@silkeborg.dk