Her ser du den samlede personaleoversigt over de ansatte i Familie- og Ungekontakten. Vores hovednummer er 89 70 52 75.
Skal du have fat i Børn- og Familieafdelingen, er hovednummeret 89 70 17 10.


Ledelsen:

Leder
Dorthe Mønsted

Tlf.: 30 31 61 41 
Mail: Dorthe.Monsted@silkeborg.dk

Teamleder team 1 + team 2
Gitte Stenholt Knudsen

Tlf.: 51 72 30 07 
Mail: GSK@silkeborg.dk

Teamleder team 5 + team 6
Søren Stenvang 

Tlf.: 29 40 22 18
Mail: Soren.Stenvang@silkeborg.dk

 

 

Administrationen:

Adm. medarbejder
Helle Dam

Tlf.: 89 70 52 75 
Mail: HelleEjstrup.Dam@silkeborg.dk

IT / adm. medarbejder
Rasmus Haugaard - Juncher

Tlf.: 21 52 32 38 
Mail: RHJ@silkeborg.dk

 

 

 

Familie- og Ungekonsulenter:

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Anette Bjørn Tholstrup 

Tlf.: 21 83 35 21
Mail: ABT@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Anette Søe Nedergaard

Tlf.: 29 24 07 27
Mail: AnetteSoe.Nedergaard@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Anna Karina Veng

Tlf.: 29 12 66 96
Mail: AKV@silkeborg.dk

Bo

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Anna Slot Løvstrup

Tlf.: 23 99 46 38 
Mail: ASL@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Anne Møller Madsen

Tlf.: 24 91 72 37 
Mail: AMMA@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Annika Villumsen Tved

Tlf.: 40 32 55 38 
Mail: AnnikaVillumsen.Tved@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Bente Lapirtis Jensen

Tlf.: 24 91 63 96
Mail: BLJe@silkeborg.dk

RHJ_dr23137_Bente Stenholdt Sørensen

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Bente Stenholdt Sørensen

Tlf.: 30 68 29 32
Mail: BeSS@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Birgitte Fisker

Tlf.: 24 20 77 43 
Mail: BHF@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Bo Lyngsø

Tlf.: 40 40 58 92
Mail: Bo.Lyngsoe@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Charlotte Grønne Sørensen

Tlf.: 23 11 76 04
Mail: CGS@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Christian Grønbo

Tlf.: 24 90 62 55
Mail: CRG@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Christian Salvesen Gyldenløve

Tlf.: 23 99 46 44 
Mail: CHS@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Diana Berg Christiansen

Tlf.: 20 23 27 89 
Mail: DBC@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Elvira Hansen

Tlf.: 20 32 52 10 
Mail: Elvira.Hansen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Erroll Hedevang Marshall

Tlf.: 23 44 27 76 
Mail: EHM@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Estrid Bek

Tlf.: 29 13 97 09 
Mail: Estrid.Bek@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Eva Mortensen

Tlf.: 40 10 53 92 
Mail: Eva.Mortensen2@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Gitte S. H.  Frederiksen

Tlf.: 30 68 29 89
Mail: GSHF@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Hanne Nellemann Jørgensen

Tlf.: 30 68 29 14 
Mail: Hanne.Jorgensen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Heidi Johnsen

Tlf.: 24 95 98 50 
Mail: Heidi.Johnsen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Heine Juhl Hansen

Tlf.: 92 43 64 98 
Mail: HJH@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Helle Bergman

Tlf.: 20 23 51 42 
Mail: Helle.Bergman@silkeborg.dk

Praktisk pædagogisk medarbejder, team 1
Helle Damsgaard Boye

Tlf.: 21 73 16 98 
Mail: HDBO@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Henrik Gaarn Bilgrau

Tlf.: 40 34 80 71
Mail: HGB@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Inge Dahl

Tlf.: 30 68 29 54
Mail: Inge.Dahl@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Irene Nielsen

Tlf.: 23 99 46 33 
Mail: Irene.Nielsen2@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Janni Nimand Jepsen

Tlf.: 92 43 64 63
Mail: JanniNimand.Jepsen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Jeanette Søgaard Nielsen

Tlf.: 51 59 86 17
Mail: JSN@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Jonna Fomsgaard Christensen

Tlf.: 23 99 46 40
Mail: JFC@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Jonna Margot Gydesen

Tlf.: 21 53 58 76
Mail: JMG@silkeborg.dk

Billede mangler

Familie- og Ungekonsulent
Jørgen Schou

Tlf.: 20 47 27 95

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Kenneth Juhl Kristensen

Tlf.: 21 62 36 32
Mail: KeJuKri@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Kirsten-Marie Jacobsen

Tlf.: 29 40 21 13
Mail: KMJ@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Knud Friis

Tlf.: 20 12 46 70 
Mail: Knud.Friis@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Line Friis Beck

Tlf.: 20 33 51 47
Mail: LFB@silkeborg.dk

RHJ_dr20472_Line Michelle Andreasen

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Line Michelle Andreasen

Tlf.: 20 42 51 08
Mail: LineMichelle.Andreasen@silkeborg.dk

Sektionspsykolog, Team 1
Lisbet Christensen

Tlf.: 21 35 96 02
Mail: Lisbet.Christensen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Lotte (Charlotte) Stig Nørgård

Tlf.: 29 64 15 51
Mail: Lotte.Stig@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Louise Hornbek Laczko

Tlf.: 21 57 92 77
Mail: LHLA@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Maja Hell Granholm

Tlf.: 21 59 28 40
Mail: MHG@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 2
Malene Gerd Petersen

Tlf.: 61 14 50 63 
Mail: MGP@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Marianne Guldberg Jensen

Tlf.: 21 53 55 26
Mail: Marianne.Jensen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Marianne Lund Claydon - Smith

Tlf.: 21 53 60 94
Mail: MLC@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Mark Nymann Glyholt

Tlf.: 23 28 16 09
Mail: MNG@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Marlene Andrea Thestrup

Tlf.: 21 53 56 62 
Mail: MAT@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Mette Bendix Pape

Tlf.: 24 91 72 40
Mail: MBP@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 4
Mette Toft

Tlf.: 23 99 46 39 
Mail: Mette.Toft@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 1
Mikkel Laust Birk

Tlf.: 91 16 83 69
Mail: MikkelLaust.Birk@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Morten Ole Hauritz

Tlf.: 92 43 19 76
Mail: MOHB@silkeborg.dk

Sektionspsykolog, Team 6
Niels Morre

Tlf.: 21 35 95 92
Mail: Niels.Morre@silkeborg.dk

RHJ_dr24253_Pernille Maarbjerg

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Pernille Maarbjerg

Tlf.: 21 84 47 43
Mail: Pernille.Maarbjerg@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Pia Friis

Tlf.: 23 25 14 60 
Mail: Pia.Friis@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Pia Lisette Bashari

Tlf.: 30 68 29 87
Mail: PLBA@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Pia Madsen

Tlf.: 30 68 29 86 
Mail: Pia.Madsen@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 3
Rikke Baes

Tlf.: 51 29 20 08 
Mail: Rikke.Baes@silkeborg.dk

Familie- og Ungekonsulent, team 6
Robert Kelemen

Tlf.: 21 29 69 58 
Mail: RK@silkeborg.dk

Sektionspsykolog, team 3
Steffen Meinhardt 

Tlf.: 21 83 35 15
Mail: Steffen.Meinhardt@silkeborg.dk

Billede mangler

Familie- og Ungekonsulent
Susanne Møller

Tlf.: 22 39 66 66

Billede mangler

Familie- og Ungekonsulent
Tom Borgar Knutsen

Tlf.: 22 59 04 11

Billede mangler

Familie- og Ungekonsulent, team 5
Tove Nørgaard

Tlf.: 20 90 13 48
Mail: Tove.Norgaard@silkeborg.dk

Billede mangler

Familie- og Ungekonsulent
Uffe Svenstrup 

Tlf.: 30 50 75 22
Mail: Uffe.Svenstrup@silkeborg.dk